Leden 2008:(zemřel herec Heath Ledger:(

23. ledna 2008 v 17:43 ♥Heath Ledger♥
Ledgera nalezl v luxusním bytě na Manhattanu správce domu, který ho chtěl upozornit, že měl objednanou masáž. Nehybný herec podle CNN ležel nahý obličejem k zemi. Vedle se našly jakési pilulky.
Bytná se snažila Ledgera probrat a pak zavolala záchranku. Lékař dorazil a konstatoval smrt. Prozatím všechno nasvědčuje tomu, že se herec sám předávkoval prášky. Policie je ale opatrná a oficiálně nepotvrdila, že šlo o sebevraždu.
Jeho rodina v západoaustralském Perthu odmítla, že by se zabil. Byla to nešťastná náhoda, prohlásil hercův otec Kim Ledger. Už během noci se začaly u domu na Manhattanu objevovat květiny, pohlednice a svíčky, které tam umísťovali Ledgerovi fanoušci. Stejně tak se začaly objevovat u domu v jeho rodném Perthu.
Hercova smrt vyvolala šok v jeho rodné Austrálii. "Je to hrozná tragédie. Cítím s jeho rodinou," reagovala oscarová herečka Nicole Kidmanová. "Je tragické, že jsme ztratili jednoho z našich nejskvělejších herců v rozkvětu jeho života," uvedl australský premiér Kevin Rudd.
Ledger se koncem loňského roku rozešel se svou partnerkou, rovněž herečkou Michelle Williamsovou, z jejichž vztahu vzešla nyní dvouletá dcera Matilda. Williamsová hrála Ledgerovu manželku v jednom z jeho nejúspěšnějších filmů, Zkrocené hoře, kde ztvárnil homosexuálního kovboje. Za tuto roli byl nominován na Zlatý glóbus i na Oscara.
K prvním velkým hollywoodským úspěchům Ledgera patří film Patriot, kde si zahrál syna hlavní postavy, kterou vytvořil Mel Gibson. Ledger hrál i hlavní roli ve filmu Příběh rytíře, který se natáčel v Praze, zazářil i v Plesu příšer, Bratřích Grimmových či snímku Casanova. Jeho poslední rolí je zločinec Joker, protivník Batmana ve filmu Temný rytíř, který se letos objeví v českých kinech.
Podle New York Times Ledger v posledních měsících v několika rozhovorech vyjádřil nespokojenost se svým životem. "Cítím, že jen mrhám časem, protože se stále opakuji," řekl New York Times v listopadu.


Dj tiesto - Traffic

19. ledna 2008 v 14:15 ♥videjka♥
Podle mě nejhezčí písnička od Dj tiesta...stě Traffic..:)Tygr

18. ledna 2008 v 16:37 ♥Medvídek Pú♥Borcííí..noo..:)

17. ledna 2008 v 17:16